An advocate and resource for the coaches/supporters of Georgia

All-Time Records - Girls

Girls All-Time Records (Updated through NBN 2016)

Long Jump

1.

Brittany Porter

21-3.5

TOWERS

DeKalb Championships

3-30-09

2.

Kendell Williams

20-10.5

KELL

AAAAA Sectional A 

 4-27-13

 2.

 Taylor DeLoach      20-10.5        ST. VINCENT’S ACADEMY  New Balance Nationals  6-17-16

4.

Tameisha King

20-6 ½

PEBBLEBROOK

Region 5-AAAA Meet

5-99

5.

Tiffany Greer

20-6 ¼

MCEACHERN

Region 5-AAAA Meet

5-99

6.

Tasha Mahone

20-4 ¾

SHAW

 

1997

7.

Daloria Boone

20-4

BALDWIN

Taco Bell Classic (SC)

4-11-15

8.

Kathy Harrison

20-2 ¼

MARIST

 

1980

9.

Terri Robinson

20-0

SOUTHWEST DEKALB

 

1997

10.

Menka Sikes

19-10 ½

SOUTHWEST DEKALB

DeKalb County Champs

1984

 

Shot Put (45-0)

1.

Sarah Howard

51-11

TRINITY CHRISTIAN

Stratford Quad

3-21-12

2.

Torie Owers

50-3

ATHENS ACADEMY

Jefferson Tri-Meet

2-28-12

3.

Lauren Chambers

48-.5

KELL

Roswell Relays

3-22-08

 4.

 Megan Douglas     47-7        UNION GROVE      AAAAA Sectional  4-30-16

5.

Haley Reynolds

47-5

GORDON CENTRAL

Gordon Central Quad

3-7-13

6.

Ashley Johnson

47-3.5

WESTLAKE

GHSA Girls State Meet

5-12-11

7.

Jill Palmer

46-10

HABERSHAM CENTRAL

Brookwood Relays

1984

8.

Noelle Parker

46-9.5

WHITEWATER

GHSA Girls State Meet

5-7-15

9.

Khadijah Talley

46-8.25

COLUMBUS

TACO BELL CLASSIC (SC)

4-10-04

10.

April Thomas

46-7

WESTOVER

AAA State Meet

5-11-01

 

High Jump (5-9)

1.

Nakeitra Jones

6-0

NORTHEAST MACON

Golden South (FL)

5-97

·

Kendell Williams

6-0

KELL

Allatoona Twilight Classic

3-2-12

3.

Bailey Weiland

5-11.5

MARIST

New Balance Nationals

6-13-14

4.

Natalie Knight

5-11.25

SHILOH

DEKALB INT’L PREP

5-22-04

5.

Jessica Farrer

5-10 ¼

MODEL

A State Championships

5-97

 6.

 Imani Carmouche

    5-10        Mt. Zion    Westlake Mid-Week Showdown   3-23-16

6.

Morgan Jennings

5-10

DOUGLASS

Region 2-AAAAA Meet

4-22-08

6.

Linton

5-10

THOMAS CO. CENT.

AAA State Meet

5-88

6.

Christy Shull

5-10

MODEL

A State Championships

5-95

6.

Natosha Jordan

5-10

RICHMOND ACADEMY

Laney Tri-Meet

3-11-15

 

Discus

1.

Torie Owers

157-8

ATHENS ACADEMY

Jefferson Relays

4-14-12

2.

Khadijah Talley

157-1

COLUMBUS

REGION 2-AAAA

4-04

3.

Ronda Gullate

154-8

SPRAYBERRY

GHSA STATE MEET

5-3-02

4.

Hayden Merrick

152-11

JOHNS CREEK

AAAAAA Sectional A

5-2-15

4.

Daina Levy

152-11

KENNESAW MOUNTAIN

New Balance Nationals

6-17-11

6.

Eve Machovec

149-2

DACULA

vs. South Gwinnett

4-16-08

7.

Sarah Howard

147-11

TRINITY CHRISTIAN

GISA State Meet

4-26-12

8.

LaSheal Johnson

147-6

COLUMBIA

AAA State Meet

5-93

9.

Andrea Pappas

147-0

BROOKWOOD

AAAA State Meet

5-96

10.

Mandy Kinney

146-1

BROOKWOOD

Florida Elite Meet

1999

 

Triple Jump

1.

Bria Matthews

43-5.5

FOREST PARK

GHSA Girls State Meet

5-8-15

2.

Tiffany Flynn

41-11

MILLER GROVE

GHSA Girls State Meet

5-1-14

3.

Julienne McKee

41-7.75

LASSITER

GHSA Girls State Meet

5-7-10

4.

Latoya Lagree

41-3.75

STEPHENSON

GHSA State Meet

5-3-02

5.

Anasterasia Terrell

41-2

HOWARD

Region 2-AAA Meet

4-17-12

6.

April Howell

41-0.75

LOWNDES

GHSA STATE MEET

5-3-02

7.

Anriel Howard

41-0.25

WESTLAKE

AAAAAA Sectional B

5-2-15

8.

Michelle Rogers

40-9.75

DACULA

COACHES’ INVITATIONAL

3-22-03

9.

Keyasia Tibbs

40-8

TRI-CITIES

Gary Townsend Invitationa

3-30-13

10.

Ashley Ivey

40-7.5

WASHINGTON COUNTY

GHSA Girls State Meet

5-3-12

 

Pole Vault

1.

Carson Dingler

13-8.5

FIRST PRESBYTERIAN

New Balance Nationals

6-17-16

2.

Becky Arbiv

13-4.5

WEBER SCHOOL

New Balance Nationals

6-17-16

3.

Megan Clark

12-7.25

COLUMBUS

Muscogee County Meet

4-10-12

4.

Katelyn Utley

12-6

TIFT COUNTY

GHSA Girls State Meet

5-9-13

5.

Caroline Bond

12-5.75

GACS

Region 6-AA Meet

4-30-11

6.

Kimber Shealy

12-5

KENNESAW MOUNTAIN

Region 5-AAAAA Meet

4-21-08

 7.

 Kaylee Riley

 12-4.75        BREMEN   New Balance Nationals   6-17-16

8.

Anna Hightower

12-4

CARTERSVILLE

Region 7-AAAA Meet

4-20-15

9.

Erica Penk

12-3

DACULA

Parkview Invitational

4-11-07

9.

Hadley Reed Hancock

12-3

DEERFIELD-WINDSOR

Region 3-AAA Pre-Region

4-13-11

 

4x100m Relay

1.

Dunmore, Dunston, Evans, Hall

45.33

MCEACHERN

AAAAAA Sectional

4-26-14

2.

Gonzales, Nichols, Phillips, Terrell

45.46

WESTLAKE

AAAAAA Sectional

4-26-14

3.

Brown, Camper, Martin, Smith

45.42

MLK

DeKalb County

3-24-12

4.

Reeves, Nichols, Terrell, Martin

45.74

Westlake

GHSA State Meet

5-9-13

 5.

  Ewo, Nichols, Simon, Wilson

   45.83   WESTLAKE         Region 3-AAAAAA  4-23-16
 6.

  Dunmore, Evans, Florence, Reese

   45.84   MCEACHERN         Cobb County Meet  3-28-16

7.

Boone, Trawick, Z. Williams, Chester

45.91

BALDWIN

GHSA State Meet

5-9-15

8.

Reese, Evans, Dunmore, Hall

46.15

MCEACHERN

4-AAAAAA Meet

4-23-15

 9.

 Hunt, Poole, Clyde, Williams

   46.17  MONROE COMP.         GHSA State Meet  5-7-16

10.

Lee, King, Moses, Long

46.21

THERRELL

GHSA State Meet

5-3-08

 

1600m Run

1.

Amanda Winslow

4:44.97

COLLINS HILL

GHSA State Meet

5-15-09

 2.

 Anna Marian Block

 4:45.01c      ATHENS ACADEMY  New Balance Nationals    6-19-16
 3.

 Emma Grace Hurley

  4:46.00       FELLOWSHIP CHRISTIAN  Coaches Invitational    3-19-16

4.

Emily Reese

4:47.96

CHAMBLEE

Region 5-AAA Meet

4-21-07

 5.

 Riley Burr

  4:48.80       MILTON  GHSA State Meet    5-5-16

6.

Morgan Ilse

4:49.52c

MARIST

Music City Distance

6-6-15

7.

Jackie Drouin

4:49.69

COLLINS HILL

GHSA State Meet

5-3-07

8.

Lindsay Billings

4:50.83

NORTHVIEW

GHSA State Meet

5-7-15

 9.

 Savannah Carnahan

 4:50.95       SOUTH FORSYTH   Pepsi Florida Relays    4-2-16

10.

Tayler Tuttle

4:52.20c

PROVIDENCE CHRISTIAN

Music City Distance (TN)

6-8-14


400m Dash

1.

Stephanie Smith

52.14

NORTHEAST MACON

GOLDEN SOUTH (FL)

5-31-03

 2.

 MaKenzie Dunmore

  52.51         MCEACHERN     GHSA State Meet    4-20-16
 3.

 Sterling Lester

  52.69         MARIETTA     Region 4-AAAAAA    4-20-16

4.

Aliyah Abrams

53.10

GRAYSON

GHSA State Meet

5-9-15

5.

Serenity Douglas

53.42

ARCHER

GHSA Girls State Meet

5-9-15

6.

Kennedy Simon

53.51

WESTLAKE

GHSA Girls State Meet

5-7-16

7.

Porche Byrd

53.73

NORTH ATLANTA

GHSA State Girls Meet

5-4-06

8.

Taren White

53.78

GRAYSON

GHSA Girls State Meet

5-8-10

9..

Malayshia George

53.80

MILL CREEK

McEachern Invitational

4-6-13

10.

  Felicia Brown

  53.89          MLK     GHSA State Meet    5-3-12


100m Dash

1.

Candace Hill

10.98***

ROCKDALE COUNTY

Brooks PR Invit. (WA)

6-20-15

2.

Chalonda Goodman

11.30

NEWNAN

Nike Outdoor Nationals (NC)

6-19-09

3.

Brittany Long

11.42

THERRELL

GHSA State Meet

5-3-07

 4.

  Cassondra Hall

         11.49 NORTHSIDE-WR     GHSA State Meet  5-7-16

5.

Javianne Oliver

11.52

MONROE AREA

AAAA Sectional B

4-27-13

6.

Courtney Champion

11.53

COLLINS HILL

STATE MEET

5-10-03

7.

Mary Ann Erigha

11.53nwi

CHAMBLEE

STEPHENSON INVIT.

3-23-02

8.

Alycia Prior

11.62

MT.. ZION

GHSA Girls State Meet

5-8-10

8.

Tayla Carter

11.62

WALTON

GHSA State Meet

5-3-12

8.

Gwen Torrence

11.62*

COLUMBIA

DeKalb County Champs

1982


100m Hurdles

 1. 

 Tia Jones

       13.03  WALTON   Meet of Champions   5-21-16

2.

Kendell Williams

13.23

KELL

GHSA State Meet

5-9-13

 3. 

 Cortny Jones

       13.40  ROCKDALE COUNTY   New Balance Nationals    6-19-16

4.

Morgan Snow

13.51

SW DEKALB

New Balance Nationals

6-18-11

5.

Sierra Hill

13.64@

LANDMARK CHRISTIAN

GHSA STATE MEET

5-6-04

6.

Kristi Castlin

13.73

CHAPEL HILL

GHSA State Trials

5-4-06

7.

Deanna Lane

13.75

POPE

AAAAA State Finals

5-12-01

8.

Lynnsey Sherrod-Daily

13.79

MARIETTA

AAAAA State Finals

5-12-01

9.

Sydney Griffin

13.79

WALTON

GHSA State Meet

5-3-12

10.

Jacquelin Madison

13.81

DOUGLASS

AAAA State Prelims

5-97


800m Run

1.

Brittany Hall

2:08.58

MEADOWCREEK

GHSA Girls State Meet

5-6-06

2.

Ena Leufroy

2:08.65

MARIST

GHSA STATE MEET

5-7-05

3.

Susan Crisp

2:08.75

BROOKWOOD

AAAA State Meet

5-85

4.

Valicia Davis

2:09.39

TOWERS

AAAA State Meet

5-85

5.

Georgia Kloss

2:09.48

PACE ACADEMY

AA State Finals

5-4-02

6.

Marny Westphal

2:10.06

BROOKWOOD

GHSA State Meet

1988

 7. 

 Anna Marian Block

    2:10.36        ATHENS ACADEMY        GA Meet of Champions  5-21-16
 8.

 Emoni Coleman

    2:10.42        TUCKER        New Balance Nationals  6-19-16

9.

Amanda Winslow

2:10.45

COLLINS HILL

Atlanta International Classic

5-30-09

 10.

  Riley Burr

    2:10.60        MILTON        GHSA State Meet   5-7-16

 

200m Dash

1.

Chalonda Goodman

22.94

NEWNAN

Nike Outdoor Nationals

6-20-09

2.

Brittany Long

23.02

THERRELL

Region 5-AAA Meet

4-21-07

3.

Candace Hill

23.05

ROCKDALE COUNTY

GHSA Girls State Meet

5-7-15

 4.

 Cassondra Hall

         23.40   NORTHSIDE-WR     AAAAA Sectional A   4-30-16

5.

Anita Howard

23.49

BUTLER

AAA State Meet

5-88

6.

Courtney Champion

23.53

COLLINS HILL

AOC (NC)

6-14-03

7.

SheKara Martin

23.58

WESTLAKE

GHSA State Meet

5-9-13

8.

Felicia Brown

23.59

MLK

Region 2-AAAAA Meet

4-19-12

9.

Aliyah Abrams

23.61

GRAYSON

AAAAAA Sectional B

5-2-15

10.

 Stephanie Smith

23.64   NORTHEAST MACON     AAA State Finals    5-12-01


300m Hurdles

1.

Kendell Williams

41.30

KELL

GHSA Girls State Meet

5-8-10

2.

Shani Chandler

41.76

WESTLAKE

GHSA Girls State Meet

5-8-10

3.

Elexis Guster

41.80

BERKMAR

GHSA Girls State Meet

5-9-13

4.

Amber Bryant-Brock

41.95

MCEACHERN

GHSA Girls State Meet

5-3-12

5.

Lakendra McColumn

41.98

SOUTHWEST DEKALB

AAAAA State Meet

5-4-02

 6.

 Jayda Drake-Howard

 42.00        NORTH SPRINGS Fulton County Championships     3-28-16

7.

Lynnsey Sherrod-Daily

42.03

MARIETTA

AAAAA State Meet

5-12-01

8.

Sharifa Jones

42.06

WHEELER

AAAAA State Meet

5-12-01

 9.

 Chelsea Zoller

 42.11        Holy Innocents'    AA Sectional A  4-30-16

10.

Alexis Jones

42.12

CAMPBELL

Region 3-AAAAAA

5-25-15

 

3200m Run

1.

Emily Reese

10:16.05        

CHAMBLEE

Region 5-AAA Meet

4-21-07

 2. 

 Emma Grace Hurley

 10:18.97c Fellowship CH. Mobile Challenge  4-2-16

3.

Amanda Winslow

10:19.58c              

COLLINS HILL

Nike Outdoor Nationals (NC)

6-19-09

4.

Lindsay Billings

10:21.74       

NORTHVIEW

 Girls State Meet

5-7-16

5.

Morgan Ilse

10:25.39         

MARIST

GHSA Girls State Meet

5-8-15

 6.

 Savannah Carnahan

10:27.35 SOUTH FORSYTH GHSA State Meet  5-7-16

7.

Emily Borsare

10:31.44        

MCINTOSH

Westminster 5-way

4-12-06

8.

Jackie Drouin

10:38.04        

COLLINS HILL

GHSA State Meet

5-5-06

 9.

 Yanely Gomez

10:39.61 GRAYSON GHSA State Meet  5-7-16

10.

Anna Marian Block

10:39.93

ATHENS ACADEMY

Marist Home Meet #2

3-30-16


4x400m Relay

1.

T. Williams, L. Jackson, Perkins, Ransby

3:41.50

NORTH SPRINGS

7-AAAAA Meet

4-23-15

2.

Hall, Roberts, Evans, Dunmore

3:42.46 

MCEACHERN

McEachern Inv.

4-18-15

 3. 

 Hunt, Poole, Clyde, Williams

 3:44.05 MONROE COMP. GHSA State Meet 5-7-16
 4.

Crawford, Ransby, Williams, Drake-Howard

 3:44.12 NORTH SPRINGS Parkview FAT #3 3-10-16

5.

Dunmore, Dunston, Evans, Hall

3:44.59          

MCEACHERN

GHSA State Meet

5-3-14

 6. 

 Dunmore, Roberts, Florence, Tucker

 3:44.87 MCEACHERN GHSA State Meet 5-7-16

7.

Douglas, Obeng-Akrofi, Warner, Wayne

3:45.03           

ARCHER

GHSA State Meet

5-3-14

8.

Wynn, Dunmore, Dunston, Keller         

3:45.16           

MCEACHERN

GHSA State Meet

5-10-13

9.

Abrams, Adams, Motanya, Davis

3:45.39           

GRAYSON

GHSA State Meet

5-3-14

10.

Taylor, Woodard, George, Smith

3:45.55           

STEPHENSON

GA State Trials

5-99

 

4x200m Relay

1.

Brown, Camper, Martin, Smith

1:37.10

MLK

McEachern Inv.

4-14-12

2.

Lee, Moses, King, Long

1:38.02

THERRELL

Carrollton Relays

3-24-07

 3.

 Dunmore, Evans, Florence, Reese

    1:38.17  MCEACHERN    Westlake Relays  4-2-16

4.

 

1:39.43

CEDAR GROVE

Westminster Rel.

4-15-95

 5.

 TBA

   1:39.79  WESTLAKE    McEachern Invite  4-16-16

4.

Tillman, Champion, Ruiz, Brown

1:40.07

COLLINS HILL

AOC (NC)

6-13-03

5.

 

1:40.13

COLUMBIA

Westminster Rel.

4-15-95

6.

Johnson, Phillips, Gonzales, Anderson

1:40.37

WESTLAKE

Westlake Relays

4-5-14

7.

Bryant, Draper, Watts, Mulkey    1:40.39 @MONROE-ALBANY     SMITH –BENSON 3-29-03

8.

Reese, Scott, Roberts, Dunmore

1:40.82

MCEACHERN

Nike Relays

4-4-15

9.

King, Wright, May, Cargill

1:40.94

THERRELL

Ft. Valley St. Invit.

3-7-09

10.

?,?,?,?

1:40.98

CARVER (COLUMBUS)

Westover Relays

4-17-10


4x800m Relay

1.

Akande, Williams, V. Winslow, A. Winslow

9:10.91

COLLINS HILL

Nike Outdoor

6-20-08

2.

Faust, Davis, Bowen, Ilse

9:17.06

MARIST

New Balance Nats

6-15-14

3.

Akande, S. Williams, Crawford, A. Winslow

9:21.11

COLLINS HILL

Taco Bell Classic

4-11-08

4.

Schwarzmann, Nobis, Morrow, Robb

9:24.60

WALTON

 

1992

 5.

 Faust, Davis, Nelson, Ilse  9:25.28        Marist    Golden Bear Relays   3-24-14

 6.

 Carnahan, Dupont, Bergey, Maisel  9:26.36        SOUTH FORSYTH   Mobile Challenge   4-4-15

7.

Robbins, Brown, Ramseur, Daly

9:28.17

SW DEKALB

Taco Bell Classic

4-8-06

 8.

 Bergey, Carnahan, DuPont, Maisel

 9:28.73        SOUTH FORSYTH  Pepsi Florida Relays  4-2-16

9.

Coverdale, Merritt, Vitoria, Lisska

9:29.60

BROOKWOOD

Florida Relays

3-92

10.

Taylor, Northrop, Fetter, Andruszkiewiescz

9:29.77

MARIST

McEachern Invit.

4-17-10

 

Distance Medley Relay

1.

Akande, Glover, S. Williams, A. Winslow

11:42.94

COLLINS HILL

Nike Nationals

6-20-09

2.

Akande, S. Williams, V. Winsl., A. Winslow

11:59.44

COLLINS HILL

Volunteer Classic

4-17-09

3.

Wirtz, Gitonga, Faust, Ilse

12:00.35

MARIST

Florida Relays

4-3-15

4.

Wirtz, Bowen, Faust, Ilse

12:04.08

MARIST

   Roswell Relays

3-21-15

 5.

 Irvine, Phillips, Elder, Block

 12:20.36  Athens Academy New Balance Nationals  6-19-16
 6.

  Ellison

 12:24.71        BROOKWOOD  Pepsi Florida Relays  4-2-16

7.

Nobis, Schwarzmann, Morrow, Robb

12:24.96

WALTON

 

1992

8.

Olive, Dickman, Lukens, Adams

12:25.09

LASSITER

   Rome Relays

1988

9.

Dupont, Bergey, Ratcliff, Carnahan

12:26.18

SOUTH FORSYH

Eagle Icebreaker

3-7-15

 10

 Bagwell, Iassogna, Heller, Solomon

 12:28.56        Blessed Trinity  Battle At the Branch  4-1-16

Sprint Medley Relay (200-200-400-800)

1.

Bennett, Garcia, Kellar, Akande

4:00.08

COLLINS HILL

New Balance Nat.      6-18-10

2.

Williams, Garcia, Glover, Akande

4:01.82

COLLINS HILL

Nike Nationals           6-19-09

3.

Bennett, Fredrick, S. Williams, Akande

4:05.98

COLLINS HILL

Eagle Icebreaker       3-6-10

4.

Boswell, Jarrells, C. Williams, Cooper

4:06.14

SW DEKALB

Morehouse Relays    3-16-12

5.

Snow, Scott, C. Williams, Cooper

4:06.80

SW DEKALB

Morehouse Rel.        3-18-11

 6. 

 Louie, Blanding, Tate, Ellison

    4:07.26        BROOKWOOD    Eagle Icebreaker     3-5-16

7.

Brown, Jackson, Robbins, Daly

4:07.27

SW DEKALB

Morehouse Relays    3-17-06

8.

Ventura, Okolo, Glover, Drouin

4:07.78

COLLINS HILL

Icebreaker Invit.       3-3-07

 9.

 Jones, Moody, Nkem, Disher

   4:08.27  PARKVIEW  New Balance Nationals   6-18-16

10.

Glover, Young, Williams, Akande

4:09.5

COLLINS HILL

Eagle Icebreaker      3-7-09

 

4x1600m Relay

 1. 

 Bergey, Carnahan, DuPont, Maisel

 20:37.54        SOUTH FORSYTH   Coaches Invite  3-18-16
 2. 

 Billings, Burton, Yue, Marsh

 20:49.09        NORTHVIEW   Coaches Invite  3-18-16

3.

McGinty, Akande, V. Winslow, A. Winslow

21:01.45

COLLINS HILL

Coaches Invite

3-20-96

4.

A. Bowles, S. Bowles, Townsend,

21:09.18

LAKESIDE-EVANS

Coaches Invite

3-18-11

5.

Barefield, Billings, Marsh, Temme-Bapat

21:12.15

NORTHVIEW

Roswell Relays

3-21-15

6.

Bergey, Carnahan, Dupont, Maisel

21:20.70

SOUTH FORSYTH

   Coaches Invite

3-13-15

7.

Coverdale, Merritt, Vitoria, Lisska

21:24.69

BROOKWOOD

   Westminster Relays

4-92

 8. 

 Poteet, Galarza, Luskus, Harrison 

 21:24.91        WEST FORSYTH    Coaches Invite  3-18-16

9.

Glass, Brown, Heiskell, Hagedorn

21:26.44

WESTMINSTER

   Florida Relays

3-02

10.

Guglielmo, McGinty, Watkins, Drouin

21:27.15

COLLINS HILL

Coaches Invite

3-16-07

 

800m Medley Relay

1.

NIMLEY, BROWN, CHAMPION, TILLMAN 

1:44.67

COLLINS HILL

COACHES INV.

3-21-03

2.

Brock-Bryant, Dunston, Wynn, Waldon

1:45.26

MCEACHERN

Coaches Invite

3-16-12

3.

Pate, Wilson, Smith, Walters

1:45.31

PEACHTREE RIDGE

Roswell Relays

3-19-10

4.

Reeves, Gonzales, Nichols, Terrell

1:45.67

WESTLAKE

   Need for Speed 5

3-7-14

5.

Jacobs, Barnett, Rogers, Sherrod-Daily

1:45.89

MARIETTA

   Gatfxc.com Inv.

4-13-01

6.

NIMLEY, RUIZ, BROWN, TILLMAN

1:45.98

COLLINS HILL

   AOC (NC)

6-14-03

7.

Gaines, Alvaranga, Dortch,

1:46.19

MCEACHERN

Gatfxc.com Inv.

4-13-01

8.

?, ?, ?, ?

1:46.46

NEW MANCHESTER

Jaguar Relays

3-15-14

9.

Young, Garcia, S. Williams, Glover

1:46.48

COLLINS HILL

Coaches Invite

3-20-09

10.

?, ?, ?, Dunmore

1:46.49

MCEACHERN

   Panther Relays

2-28-15